Загальний медичний стаж – 48 років

Лікарський стаж – 29 років.

Ендокринологічний стаж – 30 років.

Лікар вищої категорії по ендокринології

Член Асоціації ендокринологів України.

Член Полтавського товариства ендокринології.

Член Клуба Ендокринологічних новацій.

Член Української діабетологічної асоціації.

 

Пащенко Валентина Іванівна закінчила в 1992 році  факультет «Лікувальна справа» Полтавського медичного стоматологічного інституту.

З 1992 р. по 1994 р. проходила інтернатуру по терапії при Полтавській ЦРЛ.

З 1994 року по 1995 р. – дільничий терапевт Щербанівської амбулаторії Полтавського району.

З 1995 року по серпень 1996 року – лікар-терапевт по обстеженню ветеранів та інвалідів ВВВ поліклінічного відділення Полтавської ЦРКЛ.

З вересня 1996 року працює районним ендокринологом у КП «Полтавській районній клінічній лікарні Полтавської міської ради». Консультує хворих в стаціонарах лікарні.

 

Підвищення кваліфікації:

1996 р. – курси стажування по ендокринології на інформатики на базі Полтавської ОКЛ.

1999 р. – курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО;

5.11.1999 р. – пройшла теоретичне навчання по темах: «Планування. Гормональна терапія. Сучасні методи гістеросальпінгографії». Київ.Україна.

2000 р. – участь в міжобласному науково-практичному семінарі «Навчання хворих на цукровий діабет – важлива складова їх лікування», м.Ялта, при сприянні компанії Ново-Нордіск (Данія);

2001 р. – тематичні курси на базі ПУМСА;

2003 р. – ПАЦи на базі УМСА;

04.11.2004 р. – участь у конференції  «Актуальні питання клінічної тиреодології» м.Полтава;

2007 р. – ПАЦ на базі ХМАПО – присвоєна вища категорія по ендокринології;

2011 р. – курси підвищення кваліфікації на базі Полтавської медичної академії післядипломної освіти з комп’ютерними тестами;

2011 р. – тематичне удосконалення на базі УМСА – «Актуальні питання ендокринології»

28 квітня 2012 р. – брала участь у нараді-семінарі «Шляхи впровадження основних методів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря внутрішньої медицини». м.Полтава, Україна.

2012 р. – ПАЦ на базі УМСА;

1-2 листопада 2012 р. участь у 10-й щорічній науково-практичній конференції з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті. Проблемні питання». Харків.Україна.

30.11.2012 р. – повторно підтверджена атестаційною комісією управління охорони здоров’я вища категорія за фахом «Ендокринологія»;

2013 р. є дійсним членом Асоціації превентивної та антиейджинг медицини. Київ. Україна.

25.03.2014 р. – участь в науковій конференції в рамках Всеукраїнської соціальної програми «Хронічні захворювання: профілактика та контроль», м.Полтава;

2015 р. – участь в обласній науково-практичній конференції «Ендокринологія: сучасні погляди на діагностику та лікування». м. Полтава, Україна.

2016 р. – участь в міжобласному научно-практичному семінарі лікарів-інтерністів «Імплементація міжнародних та вітчизняних рекомендація в клінічну практику лікаря-інтерніста». м.Полтава, Україна.

У 2016 р. пройшла тематичний курс удосконалення на базі УМСА – «Актуальні питання клінічної діабетології» та передатестаційний цикл по ендокринології, рекомендовано підтвердити вищу категорію за фахом «Ендокринологія».

28 листопада 2017 р приймала участь у роботі навчального циклу семінарів у форматі телемосту «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб». Київ, Харків, Полтава, Суми. Україна.

2018 р взяла участь у роботі науково-практичної конференції в рамках проекту «Клуб ендокринологічних новацій».

12-14 вересня 2019 р. брала участь у роботі науково-практичної конференції в рамках освітнього Проекту «Школа ендокринолога». Львів, Україна.

Двічі на рік відвідує науково-практичні семінари по ендокринології на базі ПОКЛ, в яких беруть участь представники кафедр Київського та Харківського НДІ ендокринології за сприяння компаній Ново-Нордіск, Елай-Лілі, Берлін-Хемі.

Автор реферату на тему: “Гострі ускладнення цукрового діабету.”

2021 р. – тематичне удосконалення “Невідкладні стани в ендокринології, особливості лікування та профілактика на сучасному рівні”.

2022 р. – участь у тренінгу “Профілактика, своєчасне виявлення і лікування цукрового діабету 2 типу під час війни”.

23.01-06.02. 2023р. Тематичне удосконалення “Лікування та профілактика тиреоїдних захворювань”, ПДМУ, Полтава.

Лікар постійно проходить курси тематичного удосконалення, відвідує медичні науково-практичні конференції, майстер-класи.

Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні, і профілактиці захворювань ендокринної системи, а саме цукровий діабет, ожиріння, паталогія щитовидної залози, аденоми гіпофізу тощо.

Пащенко Валентина Іванівна готова провести корекцію гормонального статусу, повернути Вам і Вашим близьким здоров‘я, забезпечити стабільну і тривалу ремісію, допомогти попередити розвиток важких захворювань.