В сучасний час на шкіру будь-якої людини виявляється дуже сильний вплив зовнішніх чинників: пил, вихлопні гази, шкідливі УФ випромінювання сонячних променів, неправильне харчування. Саме ці фактори призводять до того, що безліч людей страждають від різних проявів вугрових висипань, погіршення кольору і стану шкіри. Для того щоб максимально убезпечити себе від впливів всіх вищевказаних аспектів, необхідно регулярне комбінована чистка обличчя і ретельний догляд за нею після даної процедури.
Чистка особи – це досить делікатна процедура, яку необхідно довіряти тільки досвідченому кваліфікованому фахівцю, який має медичну освіту. У нашому центрі усіма косметологічними процедурами займається лікар дерматолог вищої категорії, вона ж косметолог-естетист.
Види чисток обличчя:
Чистки бувають механічними (чуттєвими), апаратними (ультразвуковими) і комбінованими (два методи разом).
Показання:
- вугровий хвороба: акне, міліуми, папули, комедони, сальні пробки;
- жирна шкіра;
- нерівний колір лиця
- розширені пори
- гіперкератоз.
Ультразвукова чистка обличчя – ефективна апаратна процедура, абсолютно нетравматичний і безболісна. Виконується така чистка за допомогою спеціального обладнання. Під час процедури під впливом ультразвуку шкіра очищається від закупорок і комедонів, видаляються ороговілі клітини, шкірне сало (себум). В результаті – нормалізується робота сальних залоз і поліпшується колір шкіри.
За допомогою чистки ультразвуком шкіра вашого обличчя надовго позбудеться від відмерлих клітин і чорних крапок. Процедура ультразвукової чистки абсолютно безпечна, оскільки частоти ультразвуку впливають тільки на верхній шар шкіри і не пошкоджують глибокі тканини. Результат чистки особи ультразвуком – чудово очищена шкіра і чисті пори.
Мануальна чистка обличчя – цей метод чищення, який застосовується для видалення з шкіри вугрів, комедонів і міліуми. Косметолог руками і за допомогою спеціальних інструментів акуратно позбавляє пацієнта від неприємних утворень на шкірі.
Даний вид чистки є досить травматичний для шкіри, але в той же час він здатний провести досить глибоке очищення шкіри. Тому після процедури на обличчя косметологи завдають заспокійливі маски. Після чистки на протязі 1-2 днів може залишатися незначне почервоніння шкіри обличчя. Протягом доби після проведення чистки особи необхідно виключити декоративну косметику і спиртовмісні засоби.
Оскільки під час проведення даної процедури косметолог не тільки очищає від поверхневих забруднень шкіру обличчя, мануальна чистка дозволяє видалити навіть закриті глибоко сидящі комедони, з якими інші види чисток не справляються.
Чистка особи забезпечує наступну ефективність:
- шкіра очищається від всіх видів забруднень;
- активізується мікроцерккуляція шкіри
- вирівнюється текстура і колір шкіри;
- відбувається глибоке зволоження і ліфтинг ефект;
- прискорюється шкірний метаболізм;
- після чистки поліпшується проникнення косметичних засобів.
Давайте разом покроково розглянемо кожен етап комбінованої чистки обличчя, яка проводиться в нашому центрі:
- 1 етап. Демакіяж.
- 2 етап. Легкий пілінг або крем-гомаж.
- 3 етап. Підготовка до чищення лиця, тобто розм’якшення поверхневого шару шкіри або дезінкрустація шкіри для відкриття пір і розчинення сальних пробок. У нашому центрі використовується холодне гідрування (холодне розпарювання лиця) – це сучасна альтернатива застарілій водяній парі.
- 4 етап. Безпосередньо сама процедура очищення шкіри, мануальна та УЗ-чистка.
- 5 етап. Завершальна маска. Її завдання – заспокоїти і відновити шкіру, загоювати ранки і закривати пори. Вид маски залежить від типу і стану шкіри, підбирається лікарем-косметологом в індивідуальному для кожного пацієнта випадку.
- 6 етап. Закриває крем для обличчя, крем з SPF захистом.
І так, комбінована чистка обличчя займає від 40 хвилин до 90 хвилин, в залежності від складності шкіри.
Протипоказання для проходження чистки обличчя:
- запальні захворювання шкіри;
- екзема;
- алергія;
- герпес;
- розацеа;
- псоріаз;
- важкі психічні захворювання, епілепсія;
- гострі запальні процеси (ГРВІ);
- захворювання крові;
- імунні захворювання.