CАМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Діагностичний центр «МЕДІС»

Ми активно працюємо на ринку медичних послуг з січня 2012 року . Ключ до успіху нашого центру знаходиться в висококваліфікованому медичному персоналі, бездоганному сервісі і найсучаснішому медичному обладнанні провідних світових фірм виробників.

Для постановки діагнозу наші лікарі завжди використовують тільки достовірні методи діагностики і призначають тільки необхідні дослідження.

Діагностичний центр «МЕДІС»

Наш центр - це в першу чергу професійний колектив медичних працівників, де Вам завжди з радістю допоможуть. Лікарі ДЦ «МЕДІС» - це фахівці з багаторічним досвідом роботи, лікарі першої і вищої категорії, кандидати і доктори медичних наук.

Спеціалістів

11

Одиниць обладнання

27

Стаж роботи

від 5 до 30 років

База клієнтів

17458

Наші послуги

Косметологія - вивчає характер і причини виникнення косметичних дефектів людини, процедури, способи лікування, профілактики, різних шкірних захворювань.
Ендокринологія - вивчає будову і функції залоз внутрішньої секреції (щитовидна залоза, надниркові залози, підшлункова залоза) діагностика, лікування і профілактика захворювань ендокринних залоз.
Гінекологія - діагностикою та лікуванням хвороб жіночої репродуктивної системи різної етіології.

Чому «МЕДІС»?

Чому варто вибирати наш діагностичний центр?


Багатопрофільність

Багатопрофільна клініка «МЕДІС» пропонує комплекс послуг в різних медичних профілях: ультразвукові дослідження всіх органів і систем (УЗД).

Гастроентерологія - діагностика, лікування та профілактика захворювань шлунково-кишкового тракту. Кардіологія - діагностика, лікування та профілактика захворювань серцево-судинної системи .

Дерматологія - діагностики, лікування і профілактика захворювань шкіри.
Косметологія - вивчає характер і причини виникнення косметичних дефектів людини, процедури, способи лікування, профілактики різних шкірних захворювань.
Ендокринологія - вивчає будову і функції залоз внутрішньої секреції (щитовидна залоза, надниркові залози, підшлункова залоза) діагностики, лікування і профілактика захворювань ендокринних залоз.
Гінекологія - діагностикою та лікуванням хвороб жіночої репродуктивної системи різної етіології.
Реабілітація - лікувальний масаж, електроміостимуляція
Аналізи: АМП - неінвазивний аналізатор крові, визначає 131 показник крові, всіх систем організму. Аналізи крові, калу, сечі.

Професіоналізм

Наші лікарі уважні до пацієнтів, володіють навичками етики і деонтології. Досвід роботи не меньше 5 років. Постійно відвідують медичні конференції та виставки, кваліфікаційні курси та семінари, присвячені новітнім розробкам у світовій медицині. Всі призначення лікарів відповідають міжнародним рекомендаціям.
Великий досвід роботи. Командна робота - спільні консультації пацієнта. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Зручність

Для отримання якісного лікування в нашій клініці не обов'язково мати направлення від лікаря. Запис здійснюється по телефону. Немає черг. Задати питання можна консультанту в онлайн режимі. Оплатити послуги можна карткою через термінал. Офіс розташований на червоній лінії, зручна парковка поряд з діагностичним центром. Поруч зупинка міського громадського транспорту.

Вам необхідна медична діагностика і консультація -
достатньо зателефонувати нам або залишити заявку

Центр «МЕДІС»

Медична діагностика організму, косметологія

 • Адреса

  м.Полтава, вул. Івана Мазепи, 9

 • Телефони

  (099) 355-30-90
  (067) 354-30-90
  (0532) 690-456

 • EMAIL

  [email protected]

Напишіть нам